Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 8 maja 2024 18:09
Przeczytaj!

Sukcesy zawodników "Agrosu"

Bardzo udane starty łuczników KS „AGROS” Zamość podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Indywidualnie brązowe medale zdobyli Julia Oberda wśród kobiet i Andrzej Neścior wśród mężczyzn. Oboje zdobyli też brązowy medal w mikście: II miks w składzie Anna Ferens i Bartłomiej Ostasz zajęli VIII miejsce. Srebrny medal zdobył zespół mężczyzn w składzie: Andrzej Neścior, Bartłomiej Ostasz, Jakub Momot i Piotr Momot.

Klubowo Agros sklasyfikowany został na II miejscu z dorobkiem 28 pkt. Równolegle z OOM odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych a w nich Andrzej Neścior zdobył złoty medal w strzelaniu na odległości 30 m, srebrny na 70 m a brązowe na 50 m i 60 m.

Julka Oberda zajęła IV na odległości 60 m i VI na 40 m. Bartłomiej Ostasz był V na dystansie 30 m.

-----------------

Zawodnik AGROSU ZAMOŚĆ Dominik KOPEĆ na zakończonych  w Lublinie 94 Mistrzostwach Polski zdobył swój drugi złoty medal! Tym razem w biegu na 200 m, uzyskując czas 20,70. Dobrze spisała się też zamojska młociarka Aleksandra ŚMIECH, która wynikiem 63,51 m zajęła 5 miejsce.
AGROS ZAMOŚĆ zdobywając 4 medale (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy) zajął w klasyfikacji medalowej 4. miejsce.