„Letni Przegląd Plastyki Zamojskiej”

  • 14.06.2017, 20:09
  • red.
„Letni Przegląd Plastyki Zamojskiej” TVK Zamość
W BWA Galerii Zamojskiej odbyło się otwarcie wystawy pod nazwą „Letni Przegląd Plastyki Zamojskiej”.

„Letni Przegląd Plastyki Zamojskiej” zorganizowany przez Biuro Wystaw Artystycznych Galeria Zamojska jest prezentacją twórczości zamojskiego środowiska plastycznego.
 

Podczas Przeglądu zaprezentowano prace blisko 50 zamojskich artystów. Wystawa towarzyszy obchodom 50-lecia funkcjonowania zamojskiego BWA. Na przestrzeni 50 lat swojej historii zamojskie BWA realizowało z powodzeniem kulturotwórczą misję, adresowaną do mieszkańców Zamościa i regionu. Prezentowało różne dyscypliny plastyczne oraz aktualne trendy w sztuce, wystawiało prace wielu znanych, a często wybitnych twórców, reprezentujących współczesną polska plastykę. Przygotowywało widzów do jej odbioru poprzez prowadzoną na różnych poziomach działalność edukacyjną.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe