Mieszkanie plus w Zamościu

Mieszkanie plus w Zamościu
​​​​​​​Zamość jest jednym z blisko 60 miast gdzie zostaną wybudowane mieszkania w ramach rządowego programu Mieszkanie plus.

Aktualnie blisko 60 miast wyraziło zamiar przystąpienia do rządowego programu Mieszkanie Plus. Liczba prawdopodobnych lokalizacji mieszkań, które spełniają kryteria rządowego programu wzrasta. Pomimo, że nie są to najdroższe grunty w danym mieście, ich lokalizacje są bardzo dobrze skomunikowane.

W Zamościu trwają rozmowy w sprawie działek, które wskazało miasto. Rozmowy dotyczą realizacji projektu ok. 100 mieszkań na terenie dwóch działek przy ulicy Parkowej. Nie są znane jeszcze terminy rozpoczęcia realizacji projektu.

Przypomnijmy, iż program Mieszkanie plus to rządowy program budowania przystępnych cenowo mieszkań na wynajem. Lokale mieszkalne będą budowane realizowane na nieruchomościach, których właścicielem są Jednostki Samorządu Terytorialnego oraz Skarb Państwa i spółki z jego udziałem.

Adresatem programu Mieszkanie + są wszystkie grupy społeczne. Jednakże głównym celem rządu jest poprawa sytuacji młodych polskich rodzin oraz wzrost mobilności Polaków. Umożliwia to podjęcie decyzji o zmianie pracy dzięki dostępności tanich mieszkań na wynajem.

Piotr Marek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe