Młody diler narkotykowy z Miączyna zatrzymany, był w posiadaniu ponad 650 porcji dilerskich marihuany

  • 8.11.2017, 10:41 (aktualizacja 08.11.2017 10:53)
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Młody diler narkotykowy z Miączyna zatrzymany, był w posiadaniu ponad 650 porcji dilerskich marihuany
Zamojscy policjanci realizując posiadane informacje zabezpieczyli ponad 650 porcji dilerskich marihuany. 19-letni mieszkaniec gminy Miączyn, który posiadał narkotyki trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj będą wykonywane dalsze czynności procesowe z jego udziałem. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Miączyna wspólnie z kryminalni z zamojskiej komendy wczoraj udali się na teren jednej z posesji w gminie Miączyn. Z posiadanych informacji wynikało, że mieszkający tam 19-latek może posiadać środki odurzające. W trakcie przeszukania domu oraz pomieszczeń gospodarczych policjanci ujawnili i zabezpieczyli marihuanę w ilości ponad 650 porcji dilerskich. Mężczyzna narkotyki przechowywał w swoim pokoju w słoiku oraz tekturowym pudełku. Mundurowi ujawnili również miejsce, w którym 19-latek uprawiał konopie.

Właściciel środków odurzających został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj będą wykonywane dalsze czynności procesowe z jego udziałem. Policjanci ustalają, czy młodzieniec poza posiadaniem i uprawą zajmował się również rozprowadzaniem narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

www.lubelska.policja.gov.pl

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Redakcja
Redakcja 8.11.2017, 20:42
Szanowny Panie Janie, tekst pisała rzeczniczka prasowa Zamojskiej Policji, na stronie znajduje się stosowny podpis. Bez względu na naszą wiedzę czy niewiedzę, nie chcemy wchodzić w kompetencje Policji. Pozdrawiamy!
Jan
Jan 8.11.2017, 13:24
Może "redaktorzy" nauczą się w końcu tego prostego rozróżnienia, a nie tworzą "policyjne areszty": tymczasowy areszt orzeka tylko sąd, policja może co najwyżej zatrzymać do 48 godz. człowieka.

Pozostałe