Zamość: Młody "artysta" ujęty na gorącym uczynku

  • 6.12.2017, 13:01 (aktualizacja 06.12.2017 13:08)
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Zamość: Młody
Wczoraj monitoring Straży Miejskiej w Zamościu zarejestrował młodego mężczyznę, który wykonywał rysunki na murach tzw. furty wodnej. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy młodzieniec został ujęty na gorącym uczynku. Został przekazany policjantom, którzy zawiadomili matkę nieletniego i oddali chłopca pod jej opiekę. O wybryku nieletniego dowie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Wczoraj w godzinach popołudniowych Straż Miejska w Zamość poinformowała zamojska Policję o ujęciu nieletniego, który farbą w atomizerze malował mury tzw. furty wodnej stanowiącej element fortyfikacji Bastionu I przy ul. Bernarda Moranda. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że miłośnik graffiti to 14-latek z Zamościa. Na murach czerwoną farbą w sprayu namalował kształt twarzy z podpisem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieletni wcześniej nie miał konfliktu z prawem. Nie stwarzał również problemów wychowawczych. Małoletni zapytany o przyczynę swojego zachowania nie potrafił wskazać konkretnego powodu. Chłopiec ze swojego nagannego zachowania wytłumaczy się przed sędzią Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe