Fotografia industrialna

  • 28.04.2017, 17:57
  • red.
Fotografia industrialna TVK Zamość
Fotografia industrialna to kolejna wystawa zbiorowa członków Zamojskie Grupy Fotograficznej Grupy Twórczej.

W Zamojskim Domu Kultury można oglądać wystawę pt. „Fotografia industrialna”. To już kolejna wystawa zbiorowa członków Zamojskiej Grupy Fotograficznej Grupy Twórczej.

Wystawa prezentuje różnorodne spojrzenie na tematykę przemysłu. Temat wystawy miał praktycznie tylko jedno ograniczenie: autorzy chcieli poprzez fotografię opowiadać o obiektach i zabytkach przemysłowych zlokalizowanych w naszym regionie. Regionie, który nigdy nie posiadał przemysłu ciężkiego. Stąd też w prezentowanych pracach widać np. zainteresowanie tematyką technologii wytworzonej i użytkowanej przez rolnictwo i budownictwo.

Zamojska Grupa Fotograficzna – Grupa Twórcza to grupa ludzi, których połączyły dwie rzeczy: zainteresowanie fotografią oraz zamieszkanie w tak pięknym mieście jakim jest Zamość.

ZGF GT jest kontynuatorką działań „ Zamojskiej Grupy Fotografików” , powstałej w 1976 roku przy Wojewódzkim Domu Kultury w Zamościu. Grupa działa w ramach stowarzyszenia „ Kultura dla Zamościa. Siedzibą grupy jest Zamojski Dom Kultury.

Wystawa czynna do końca maja 2017.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe