Integracyjna Spartakiada Sportowo – Rekreacyjna z Okazji Tygodnia Rodziny

  • 1.06.2017, 15:42 (aktualizacja 01.06.2017 15:54)
  • red.
Integracyjna Spartakiada Sportowo – Rekreacyjna z Okazji Tygodnia Rodziny
Integracyjna Spartakiada Sportowo – Rekreacyjna z Okazji Tygodnia Rodziny już 2 czerwca

Integracyjna Spartakiada Sportowo – Rekreacyjna z Okazji Tygodnia Rodziny już 2 czerwca

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu, 2 czerwca 2017r. na terenie Parku Terapeutyczno - Rekreacyjnego w Bondyrzu po raz kolejny organizuje imprezę pn. Integracyjna Spartakiada Sportowo – Rekreacyjna z Okazji Tygodnia Rodziny (Dzień Rodziny, Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca).

W tym roku Stowarzyszenie zyskało wsparcie Fundacji TESCO i Fundacji Tesco Dzieciom w ramach akcji „Decydujesz Pomagamy”. Projekt organizacji naszej Spartakiady zyskał największe uznanie klientów Tesco w Chełmie i Hrubieszowie, którzy w okresie od 8 marca do 4 kwietnia 2017r. mogli głosować na różne projekty. Ponadto wydarzenie jest współfinansowane ze środków Województwa Lubelskiego w ramach realizacji projektu „Aktywni w sporcie i sztuce 2017”

Organizowane przez nas wydarzenie ma na celu podniesienie świadomość lokalnej społeczności i zwrócenie uwagi na problemy z jakimi na co dzień muszą radzić sobie dzieci i młodzież z niepełnosprawnością. Postaramy się pokazać, że pomimo ogromnych ograniczeń osoby z niepełnosprawnością mają także duże możliwości i talenty na polu artystycznym, sportowym oraz towarzyskim. W trakcie spotkania przewidziane są wszelkiego rodzaju gry, konkursy i zabawy sportowe dla niepełnosprawnych wychowanków placówek Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu.

W spartakiadzie będzie uczestniczyć około 400 osób z niepełnosprawnością i ich rodziny. Impreza ma charakter integracyjny i odbywa się co roku.

Imprezę wspierają: Urząd Miasta Zamość, „Społem” PSS „Robotnik” Zamość, Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii, Firma „Wermar", Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zamościu, Firma „Bero” Marek Grzelak z Lublina oraz Galeria Revia Park Zamość.

Liczymy na świetną zabawę w duchu sportowej rywalizacji.

 

                                                         Działamy już ponad 25 lat !!!

 

 

 

 

 

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe