XXIII Konkurs Plastyczny i Literacki "KRZYŻ Znakiem Wiary Nadziei I Miłości”

  • 9.06.2017, 17:10
  • red.
XXIII Konkurs Plastyczny i Literacki TVK Zamość
Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich rozstrzygnęła XXIII Konkurs Plastyczny i Literacki "KRZYŻ Znakiem Wiary Nadziei I Miłości”.

Na XXIII Konkurs Plastyczny i Literacki "KRZYŻ Znakiem Wiary Nadziei I Miłości" wpłynęło 290 prac w tym 12 literackich. Prace nadesłano z 30 ośrodków, szkół i przedszkoli, były też prace indywidualne.

 

Nadesłane prace plastyczne i literackie przedstawiały bardzo wysoki poziom artystyczny i w niezwykły sposób wyrażały głębię uczuć skierowanych do Boga Miłości, którego symbolem jest dla wszystkich wierzących Krzyż Jezusa Chrystusa.

 

Temat był niezwykle trudny i wymagający od jego twórców wielu przemyśleń, przeżyć i wielu godzin pracy. Młodzi twórcy poradzili sobie z tym zadaniem w sposób wzorowy, zawstydzając swą interpretacją niejednego dorosłego szukającego sławy poprzez szokowanie a nie piękno Boga, do którego każda sztuka powinna prowadzić.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe