V Zamojski Marsz Dla Życia i Rodziny

  • 12.06.2017, 16:30
  • red.
V Zamojski Marsz Dla Życia i Rodziny TVK Zamość
11 czerwca ulicami Polski przeszło tysiące osób, które jasno opowiadają się po stronie życia i rodziny. Również w Zamościu odbył się już 5. Marsz dla Życia i Rodziny.

Organizatorami V ZAMOJSKIEGO MARSZU DLA ŻYCIA I RODZINY byli Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich, Duszpasterstwo Rodzin i Katolickie Stowarzyszenie Obrony Życia.

Spotkanie rozpoczęła Msza Św. w kościele św. Krzyża w Zamościu, następnie Marsz przeszedł

ulicami: Partyzantów, Łukasińskiego i Solną. Finał odbył się na Rynku Wielkim. W wielu miastach Marsze dla Życia i Rodziny już przeszły.

Organizatorzy i uczestnicy marszów w ten sposób chcą zademonstrować, że rodzina wychowująca dzieci to szczęście, a nie kłopot; pokazanie jak wiele jest osób, dla których życie ludzkie od poczęcia do naturalnej śmierci jest najwyższą wartością; że rodzina jest najlepszą inwestycją, a dzieci są przyszłością naszego narodu; że małżeństwo jest najwspanialszą formą wyrażania miłości, bliskości, zrozumienia, wzajemnego wsparcia i wychowywania dzieci;
Podczas Marszu można było wesprzeć akcję: „PIELUCHA DLA MALUCHA”.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe