III Hetmańska Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

  • 14.06.2017, 17:56
  • red.
III Hetmańska Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych TVK Zamość
W Zamościu odbyła się III edycja Hetmańskiej Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych. Najpiękniejsze okazy wyróżniono nagrodami.

III Hetmańska Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbyła się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu a organizatorem był Międzynarodowy Klub Miłośników Kotów Brytyjskich Krótkowłosych z Lublina.

Do Zamościa przyjechały najpiękniejsze kocie okazy z całego świata.

Koty oceniane były przez sędziów z Polski, Rosji, Kazachstanu i Ukrainy. Dodatkowo na wystawie zostały przyznane specjalne puchary ufundowane między innymi przez Prezydenta Miasta Zamość, dyrektora ZOO w Zamościu oraz Janinę Gąsiorowską: dla kota, który przebył najdłuższą drogę na wystawę, dla najstarszego kota wystawy, dla kota rasy brytyjskiej, dla kota rasy syberyjskiej i specjalny puchar dla wybranego przez fundatora kota.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe