Zdrowy ruch 60+ OSiR zaprasza seniorów

  • 8.09.2017, 18:54 (aktualizacja 08.09.2017 19:03)
  • materiał nadesłany
Zdrowy ruch 60+ OSiR zaprasza seniorów
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Octagon w Zamościu zaprasza wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się w jaki sposób wykorzystać wolny czas do przyłączenia się do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych oraz otwartych wykładach edukacyjnych w ramach projektu pn. „Zdrowy ruch 60+”.

Zajęcia praktyczne mają na celu poprawę ogólnej sprawności fizycznej, poznanie różnych form aktywności ruchowej. W programie zajęcia z zakresu: nordic walking, gimnastyki, pływania, tenisa. Zajęcia teoretyczno-warsztatowe mają na celu pogłębienie wiedzy na temat zdrowego trybu życia, poznanie zasad prawidłowego żywienia oraz naturalnych metod dbania o zdrowie. Zajęcia prowadzi m.in.: Urszula Parnicka – doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki Filii Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej. Doświadczony instruktor kinezygerontoprofilaktyki z dwudziestopięcioletnim stażem pracy z ludźmi starszymi. Jest autorką ponad stu publikacji naukowych i popularno-naukowych, w tym o tematyce prozdrowotnej aktywności ruchowej seniorów, Jacek Kucharski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, specjalista ds. żywienia człowieka i suplementacji diety z ponad 20 letnim doświadczeniem, współpracownik i konsultant dietetyczny Anny Lewandowskiej żony znanego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego.

ZAPISY: Zgłoszenia osób chętnych przyjmowane są pod numerem telefonu 84 677 54 62 oraz bezpośrednio u instruktora przed rozpoczęciem zajęć.

Projekt pn. „Zdrowy ruch 60+” współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020 oraz Miasta Zamość.

W dniach 22-23 września w Zamościu odbędzie się Senioriada o charakterze ogólnopolskim. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Octagon w Zamościu. Partnerem wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu. Celem imprezy jest stworzenie sportowej atmosfery i integracji wśród środowisk osób starszych z terenu całej Polski oraz pogłębienie wiedzy o zdrowym trybie życia. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Informacje i zapisy:
e-mail: imprezy@osir.zamosc.pl
tel: 84 677 54 62

Impreza realizowana w ramach projektu pn. „Zdrowy ruch 60+” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 oraz Miasta Zamość.

 

materiał nadesłany
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe