Podsumowanie regionalnego projektu "Oblicza Roztocza" - ZDJĘCIA

  • 27.09.2017, 11:50 (aktualizacja 27.09.2017 12:13)
  • materiał nadesłany
Podsumowanie regionalnego projektu zdjęcie nadesłane
26 września 2017 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu odbyło się podsumowanie regionalnego projektu "Oblicza Roztocza" - przedsięwzięcia zrealizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu oraz grupę nieformalną Animatorzy Zmiany, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Uroczystość rozpoczęła pani dr Dorota Mach - Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu, która wprowadziła zaproszonych gości w tematykę projektu i przybliżyła jego ideę. Następnie przedstawiła poszczególne elementy przedsięwzięcia: warsztaty fotograficzne, w których uczestniczyła młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, spotkanie autorskie skierowane do uczniów szkół podstawowych oraz dwa regionalne konkursy: plastyczny „Pocztówka z Roztocza” - skierowany do uczniów szkół podstawowych i fotograficzny „Roztocze w obiektywie”, w którym uczestniczyli uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Kolejnym punktem programu była prelekcja pana Marka Marcoli „Roztocze znane i nieznane”, w czasie której zabrał uczestników w niezwykłą podróż po naszej „Małej Ojczyźnie”.

W finale projektu wzięli udział uczestnicy konkursu plastycznego i fotograficznego wraz z nauczycielami oraz zaproszeni goście.

W trakcie uroczystości odbyło się wręczenie nagród uczestnikom regionalnych konkursów „Pocztówka z Roztocza” i „Roztocze w obiektywie”.

Finałowi towarzyszył wernisaż prac konkursowych oraz słodki poczęstunek.

materiał nadesłany
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe