Gm. Skierbieszów: Ponad 850 gram suszu marihuany ukrył w tekturowych pudełkach

  • 9.10.2017, 12:25
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Gm. Skierbieszów: Ponad 850 gram suszu marihuany ukrył w tekturowych pudełkach http://lubelska.policja.gov.pl/
Ponad 850 gram marihuany ujawnili i zabezpieczali zamojscy kryminalni w mieszkaniu oraz pomieszczeniach gospodarczych, w których zamieszkiwał 27-letni mieszkaniec gm. Skierbieszów. Policjanci znaleźli także akcesoria wykorzystywane do przygotowywania narkotyków. Właściciel suszu roślin konopi został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Czeka go teraz odpowiedzialność przed sądem.

Kryminalni z Zamościa przed weekendem „odwiedzili” jedną z posesji  położonej w gminie Skierbieszów.  Podczas przeszukania  budynków znajdujących się na posesji, w mieszkaniu znaleźli tekturowe pudełko, w którym znajdowały się suszone rośliny konopi. Kolejne pojemniki z taką samą zawartością znaleźli kryminalni w pomieszczeniach gospodarczych.

Łącznie w wyniku prowadzonego przeszukania mundurowi ujawnili ponad 850 gram marihuany. Policjanci znaleźli także  akcesoria wykorzystywane do przygotowywania narkotyków.

Właścicielem zabezpieczonego suszu oraz akcesoriów okazał się 27-letni mieszkaniec tej posesji. Został osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem.  

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe