Hrubieszów: Bezakcyzowe papierosy w workach na śmieci

  • 11.10.2017, 14:01
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Hrubieszów: Bezakcyzowe papierosy w workach na śmieci
Dzisiaj hrubieszowscy policjanci zatrzymali 69-letniego obywatela Ukrainy, który odpowie za posiadanie nielegalnych wyrobów akcyzowych. Mężczyzna ukrył nielegalne papierosy w workach na śmieci w samochodzie marki Citroen . Za wykroczenie akcyzowe grozi wysoka grzywna.

Dzisiaj hrubieszowscy policjanci pełniąc służbę na terenie miasta zauważyli samochód marki Citroen, który zaparkował w pobliżu jednego z miejscowych marketów. Funkcjonariusze mieli przypuszczenia, że kierujący może posiadać w pojeździe nielegalne wyroby akcyzowe. Podjęli kontrolę pojazdu, podczas której okazało się, że ich przypuszczania potwierdziły się. 69-letni kierowca posiadał w pojeździe blisko 100 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Kontrabanda znajdowała się w workach na śmieci.

Teraz mężczyzna odpowie za wykroczenie skarbowe. Grozi mu wysoka kara grzywny.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe