Młodzi fani podziwiali trening Hetmana

  • 11.10.2017, 17:02
  • Kamil Gac/www.http://kshetman.zamosc.pl
Młodzi fani podziwiali trening Hetmana Kamil Gac/www.http://kshetman.zamosc.pl
Od małego na całego – to hasło przyświecało zaproszeniu dzieci ze szkoły podstawowej nr 9 w Zamościu na trening Hetmana. Najmłodsi kibice z podziwem obserwowali popis umiejętności piłkarskich.

Średnia wieku publiczności na meczu z Tomasovią z pewnością była niższa niż zwykle. Dzieci, które zdecydowały się przyjść na zajęcia zamojskich piłkarzy zostały zaproszone na najbliższe spotkanie na stadionie przy ulicy Królowej Jadwigi 8. Wcześniej podziwiali jednak umiejętności prezentowane na treningu, Dzieci dostały również plany lekcji z herbem klubu. Jesteśmy przekonani, że choć część najmłodszych fanów po raz kolejny zagości na trybunach naszego stadionu oraz przyjdzie na trening w swojej kategorii wiekowej, aby skonfrontować swoje umiejętności z rówieśnikami.

Jak widać, młoda ekipa przyniosła szczęście. Nasi zawodnicy w meczu z Tomasovią odnieśli pewne zwycięstwo

Kamil Gac/www.http://kshetman.zamosc.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe