Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 13:25
Przeczytaj!

NASZ RYWAL – LEWART LUBARTÓW

W niedzielę o godzinie 14:00 w Lubartowie przy ulicy Parkowej odbędzie się spotkanie pomiędzy Lewartem a Hetmanem.

Lewart Lubartów założony został w 1923 roku.  Drużyna z Lubartowa zajmuje obecnie dwunaste miejsce w ligowej tabeli.  Na swoim koncie ma trzy zwycięstwa, jeden remis oraz pięć porażek. W swoim ostatnim ligowym spotkaniu Lewart zmierzył się w meczu wyjazdowym ze Stalą Kraśnik. Pierwsza połowa spotkania lubartowianom wyraźnie wyszła i zakończyła się ona wynikiem 1:1. Druga połowa to już bicie głową w mur, zespół z Lubartowa nie potrafił sobie wypracować dogodnej sytuacji i ostatecznie przegrał to spotkanie 1:3.

KS LZPN ogłosiło obsadę sędziowską meczów 11 kolejki IV ligi grupy lubelskiej. Głównym arbitrem spotkania pomiędzy Hetmanem a Lewartem będzie Paweł Sitkowski. Pierwszy gwizdek  sędziego zabrzmi o godzinie 14:00.