Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Koluchstyl w Starym Zamościu - WYNIKI

  • 2.11.2017, 11:20
  • materiał nadesłany
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Koluchstyl w Starym Zamościu - WYNIKI
KOMUNIKAT KOŃCOWY Z MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO MŁODZIKÓW, KADETÓW, JUNIORÓW I DZIECI W KOLUCHSTYL STARY ZAMOŚĆ 28.10.2017 r.

    
 ORGANIZATORZY:

  • UKS Orzeł Stary Zamość
  • Starostwo Powiatowe w Zamościu
  • Urząd Gminy Stary Zamość

TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:
28 października 2017 r.

Hala sportowa Gimnazjum w Starym Zamościu

adres: Wierzba 19 A, 22-417 Stary Zamość

W turnieju wzięło udział 119 zawodników z 7 klubów z województwa.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA DZIECI

28 kg DZIECI - DZIEWCZYNY

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Amelia Dudek

UKS Terminator Wysokie

I

2

Barbara Gabryel

UKS Orzeł Stary Zamość

II

 

 

28 kg DZIECI - DZIEWCZYNY

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Pamela Cybul

Sokół Lublin

I

2

Aleksandra Kozłowska

Sokół Lublin

II

3

Nikola Błaszczak

Sokół Lublin

III

4

Natalia Orzyp

Sokół Lublin

III

 

 

30 kg dzieci - kobiety

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Oliwia Maziarz

Sokół Lublin

I

2

Nikola Wójcik

Sokół Lublin

II

3

Nikola Osuch

Sokół Lublin

III

4

 

 

III

 

 

32 kg dzieci - kobiety

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Nikola Sękowska

Sokół Lublin

I

2

Maryna Bartoszczyk

UKS Terminator Wysokie

II

3

Wiktoria Jakimińska

Sokół Lublin

III

4

 

 

III

 

 

33 kg dzieci - kobiety

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Dominika Baran

Sokół Lublin

I

2

Kot Julia

Sokół Lublin

II

3

Piłat Oliwia

Sokół Lublin

III

4

Wiktoria Skrobucha

Sokół Lublin

III

 

 

 

 

35 kg dzieci - kobiety

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Martyna Kłoda

Sokół Lublin

I

2

Dominika Bartoszczyk

UKS Terminator Wysokie

II

3

Wiktoria Kamińska

UKS Terminator Wysokie

III

4

Katerina Poselska

Sokół Lublin

III

 

 

39 kg dzieci - kobiety

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Zuzanna Obroślak

Sokół Lublin

I

2

Nikola Kamola

Sokół Lublin

II

3

Julia Szalast

Sokół Lublin

III

4

 

 

III

 

46 kg dzieci - kobiety

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Julia Ostrowska

Sokół Lublin

I

2

Oliwia Kozłowśka

Sokół Lublin

II

3

Wiktoria Dudek

UKS Terminator Wysokie

III

4

Aleksandra Gołębiowska

UKS GROT Werbkowice

III

 

28 kg dzieci - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Krystian Deneka

Sokół Lublin

I

2

Piotr Uszko

UKS GROT Werbkowice

II

3

Kacper Czuba

UKS Terminator Wysokie

III

4

Jakub Brygoła

Sokół Lublin

III

 

 

29 kg dzieci - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Hubert Malinowski

UKS GROT Werbkowice

I

2

Kacper Głębocki

Sokół Lublin

II

3

Dawid Bylyal

Sokół Lublin

III

4

Piotr Sedłak

UKS CSW Lider Zamość

III

 

33 kg dzieci - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Szymon Trzaska

Sokół Lublin

I

2

Kuba Witkowski

Sokół Lublin

II

3

Julian Więckowski

Sokół Lublin

III

 

 

34 kg dzieci - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Kamil Tylec

Sokół Lublin

I

2

Kewin Kłosowski

Sokół Lublin

II

3

Norbert Zieliński

Sokół Lublin

III

4

Mateusz Mełgieś

Sokół Lublin

III

 

 

42 kg dzieci - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Bartłomiej Gontarz

UKS GROT Werbkowice

I

2

Dawid Szczygielski

Sokół Lublin

II

3

Filip Kokoć

UKS GROT Werbkowice

III

4

Marek Skierski

UKS GROT Werbkowice

III

 

 

44 kg dzieci - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Karol Ślusarczyk

UKS GROT Werbkowice

I

2

Wojciech Wlaszczyk

Sokół Lublin

II

3

Filip Turzyński

UKS GROT Werbkowice

III

 

 

45 kg dzieci - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Adam Grabowski

Sokół Lublin

I

2

Kuba Gabryel

UKS Orzeł Stary Zamość

II

3

Dawid Florek

UKS GROT Werbkowice

III

 

57 kg dzieci - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Szymon Bartoszek

Sokół Lublin

I

2

Oliwier Trześniak

Sokół Lublin

II

3

Stanisław Sidorski

Sokół Lublin

III

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW

 

45 kg młodzik - kobiety

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Julia Skałecka

UKS Terminator

I

2

Milena Żołopa

UKS Terminator Wysokie

II

3

Julia Sienkiewicz

UKS Orzeł Stary Zamość

III

 

52 kg młodzik - kobiety

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Julia Zwola

UKS Orzeł Stary Zamość

I

2

Wiktoria Dudek

UKS Orzeł Stary Zamość

II

3

Łucja Antończak

UKS Orzeł Stary Zamość

III

4

Patrycja Koziołek

UKS Orzeł Stary Zamość

III

 

67 kg młodzik - kobiety

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Małgorzata Grzywaczewska

Sokół Lublin

I

2

Agata Rybaczuk

Sokół Lublin

II

3

Gabriela Michońska

UKS Terminator

III

4

Weronika Gabryel

UKS Orzeł Stary Zamość

III

 

 

33 kg młodzik - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Sebastian Michalak

Sokół Lublin

I

2

Kacper Berejowski

Sokół Lublin

II

3

Karol Ostrowski

Sokół Lublin

III

 

 

40 kg młodzik - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Filip Domalewski

Sokół Lublin

I

2

Dawid Ziemba

UKS Terminator Wysokie

II

3

Krystian Michna

Sokół Lublin

III

 

 

50 kg młodzik - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Konrad Mrozowicz

Sokół Lublin

I

2

Mateusz Horodko

UKS Terminator Wysokie

II

3

Stanisław Paszt

UKS Sorga Zamość

III

 

56 kg młodzik - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Jakub Bury

UKS Sorga Zamość

I

2

Szymon Góra

UKS Terminator Wysokie

II

 

 

65 kg młodzik - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Krystian Szykuła

UKS Sorga Zamość

I

2

Szymon Bryk

UKS Sorga Zamość

II

3

Aleks Adamczuk

UKS Sorg Zamość

III

4

Damian Sarzyński

UKS Terminator Wysokie

III

 

 

84 kg młodzik - chłopcy

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Szymon Hawryluk

UKS Sorga Zamość

I

2

Mateusz Piechota

Sokół Lublin

II

3

Wojciech Chwaluk

UKS Sorga Zamość

III

 

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KOLUCHSTYL KADET

 

55 kg KADETKI

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Magda Koniec

UKS Terminator Wysokie

I

2

Agnieszka Karabin

UKS Terminator Wysokie

II

3

Weronika Zakrzewska

UKS Terminator Wysokie

III

 

 60 kg KADETKI

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Paulina Mazur

UKS Terminator Wysokie

I

2

Luiza Todys

UKS Terminator Wysokie

II

3

Ewelina Jachimczyk

UKS Terminator Wysokie

III

4

Magdalena Greszta

UKS Terminator Wysokie

III

 

75 kg KADETKI

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Oliwia Wietrzyk

UKS Grot Werbkowice

I

2

Justyna Migas

UKS Grot Werbkowice

II

3

Anita Piotrowska

UKS Grot Werbkowice

III

 

+ 80 kg KADETKI

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Martyna Kłos

UKS CSW Lider Zamość

I

2

Justyna Surmacz

UKS CSW Lider Zamość

II

3

Katarzyna Brud

UKS Grot Werbkowice

III

4

Paulina Dudek

UKS Terminator Wysokie

III

 

55 kg KADET

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Konrad Lis

UKJ Legion Zamość

I

2

Łukasz Lewusz

UKS Sorga Zamość

II

3

Przemysław Selech

UKS Terminator Wysokie

III

4

Dawid Kawałko

UKS Terminator Wysokie

III

 

75 kg KADET

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Paweł Puacz

Sokół Lublin

I

2

Michał Marguła

UKS Sorga Zamość

II

3

Marcel Krajewski

UKS Orzeł Stary Zamość

III

4

Paweł Malinowski

UKS Terminator Wysokie

III

5

Sebastian Sołoducha

UKS Orzeł Stary Zamość

III

 

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KOLUCHSTYL JUNIOR

 

55 kg JUNIORKI

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Justyna Król

UKS Grot Werbkowice

I

2

Karolina Teterycz

UKS Sorga Zamość

II

 

 

65 kg JUNIORKI

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Anna Marczuk

UKS Terminator

I

2

Oktawia Skraińska

Sokół Lublin

II

 

 

70 kg JUNIOR

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Kacper Machalski

UKS Sorga Zamość

I

2

Sebastian Selech

UKS Sorga Zamość

II

3

Aron Pawlak

UKS Terminator Wysokie

III

4

Patryk Soboń

UKS Terminator Wysokie

III

 

 

100 kg JUNIOR

Lp.

Imię nazwisko

Klub

Miejsce

1

Wojciech Bochniak

UKS Orzeł Stary Zamość

I

2

Patryk Bochniak

UKS Orzeł Stary Zamość

II

3

Maciej Antończak

UKS Orzeł Stary Zamość

III

4

Rafał Kozieł

Sokół Lublin

III

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIECI - MŁODZIK

Lp.

Klub

Miejsce

1

Sokół Lublin

I

2

UKS Terminator Wysokie

II

3

UKS Grot Werbkowice

III

4

UKS Orzeł Stary Zamość

IV

5

UKS Sorga Zamość

V

6

UKS CSW Lider Zamość

VI

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KADET - JUNIOR

Lp.

Klub

Miejsce

1

UKS Terminator Wysokie

I

2

UKS Sorga Zamość

II

3

UKS Stary Zamość

III

4

Sokół Lublin

IV

5

UKS Grot Werbkowice

V

6

UKS CSW Lider Zamość

VI

7

UKJ Legion Zamość

VII

 


  Organizatorzy:

 

                            Uczniowski Klub Sportowy                      Sławomir Dudek – Prezes

                                      Orzeł Stary Zamość                           UKS Orzeł Stary Zamość

materiał nadesłany
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe