Hrubieszów: Szczęśliwy finał poszukiwań 88-latki, kobieta leżała w przydrożnym rowie

  • 10.11.2017, 14:15 (aktualizacja 10.11.2017 14:21)
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Hrubieszów: Szczęśliwy finał poszukiwań 88-latki, kobieta leżała w przydrożnym rowie
Odnalezieniem 88-letniej kobiety z gminy Hrubieszów zakończyła się prowadzona wczoraj akcja poszukiwawcza mundurowych. W godzinach porannych córka zaginionej poinformowała dyżurnego policji o zaginięciu matki. Kobieta mieszkała sama. Policjanci, strażacy, strażnicy graniczni oraz okoliczni mieszkańcy włączyli się w poszukiwania. Przy użyciu psa tropiącego oraz specjalistycznego sprzętu m. in. drona poszukiwano zaginionej kobiety. Po kilku godzinach odnaleziono 88-latkę leżącą w przydrożnym rowie.

Odnalezieniem 88-letniej kobiety z gminy Hrubieszów zakończyła się przeprowadzona wczoraj akcja poszukiwawcza mundurowych. Zgłoszenie o zaginięciu kobiety hrubieszowscy policjanci otrzymali wczoraj rano. Córka zaginionej poinformowała oficera dyżurnego o zaginięciu matki.

Tego poranka opiekunka, która przychodzi do staruszki, nie zastała jej w domu. Zaniepokoił ją fakt, że drzwi w jej domu były otwarte. Po wejściu do wnętrza zobaczyła, że panuje tam bałagan. Sprzęty domowe są poprzewracane, a jej podopiecznej nie ma w domu. Zaniepokoiła się, że mogło się wydarzyć coś złego. Zadzwoniła więc do córki 88-latki, a ona niezwłocznie powiadomiła o tym policjantów. Policjanci niezwłocznie podjęli czynności poszukiwawcze.

Do akcji włączyli się policjanci, strażacy z okolicznych OSP, straż graniczna z psem tropiącym oraz okoliczni mieszkańcy. Do działań został użyty także dron. Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań przy zaangażowaniu wielu osób, odnaleziono 88-latkę leżącą w przydrożnym rowie około kilometra od jej domu. Kobieta była zmarznięta, skąpo ubrana, nie posiadała nawet butów. Policjanci okryli staruszkę kocem i niezwłocznie wezwali na miejsce pogotowie. Kobieta trafiła do szpitala gdzie otrzymała niezbędną pomoc.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe