Zamość: Pod wpływem alkoholu przyjechała samochodem po... alkohol! Ale to nie wszystko!

  • 12.11.2017, 20:34
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Zamość: Pod wpływem alkoholu przyjechała samochodem po... alkohol! Ale to nie wszystko!
Przyjechała do sklepu samochodem po czym na chwiejących się nogach wzięła z regału 6 butelek alkoholu, schowała do torby i opuściła sklep nie płacąc. Mowa o 50-letniej mieszkance Zamościa, która chwilę później została ujęta przez ochronę. Policjanci zabezpieczyli monitoring na którym widać jak kobieta wjeżdża na parking marketu samochodem siedząc za jego kierownicą. Od 50-latki została pobrana krew do badań na obecność alkoholu w organizmie. Jeśli wynik będzie pozytywny to odpowie nie tylko za kradzież ale również za kierowanie pojazdem będąc pod działaniem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Tuż przed 21 dyżurny zamojskiej komendy skierował policjantów do jednego z zamojskich marketów przy ul. Lwowskiej, celem potwierdzenia zgłoszenia dotyczącego kradzieży sklepowej. Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że 50-letnia mieszkanka Zamościa z regału wzięła sześć butelek alkoholu, schowała je do torby, a następnie wyszła za linię bramek kasowych nie płacąc za zabrany towar. Wówczas pracownicy ochrony ujęli Panią, a o zajściu powiadomili Policję.

   Kobieta, której stan wskazywał, że jest pod działaniem alkoholu, tłumaczyła się, że wyszła za linię kas ponieważ chciała jedynie wziąć wózek na zakupy i ponownie wrócić na teren sklepu. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery. Monitoring zarejestrował coś jeszcze. Widać na nim, jak ujęta przez ochronę kobieta do sklepu przyjeżdża pojazdem marki Opel, siedząc za jego kierownicą. Z uwagi na podejrzenie kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, od kobiety pobrano krew do badań, które wykażą, czy w czasie, gdy przyjechała na parking marketu była nietrzeźwa.

   Za kradzież towaru sklepowego 50-latkę czeka odpowiedzialność przed sądem. Wyniki badań krwi pokażą, czy odpowie również za jazdę na podwójnym gazie.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe