Zbieramy na autobus-Pomóż niepełnosprawnym dzieciom z Zamościa i okolic bezpiecznie dojechać do szkoły

  • 13.11.2017, 15:50
  • red.
Zbieramy na autobus-Pomóż niepełnosprawnym dzieciom z Zamościa i okolic bezpiecznie dojechać do szkoły
Od przeszło 25 lat Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu - organizacja pozarządowa pożytku publicznego prowadzi unikalną w regionie Polski profesjonalną działalność w zakresie zintegrowanej rehabilitacji, edukacji i wsparcia społecznego najciężej niepełnosprawnych dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Każde dziecko, niezależnie od niepełnosprawności ma zagwarantowane prawo do edukacji. W przypadku dzieci niepełnosprawnych prawo to obejmuje również bezpłatny dojazd dzieci do szkół, specjalnie do tego przygotowanymi samochodami.

Apelujemy zatem o pomoc, która umożliwi nam wymianę zużytego już samochodu, zagrażającego bezpieczeństwu przewożonych dzieci. Dzieci, które są nim dowożone pochodzą z bardzo biednych rodzin, głównie z terenów wiejskich, rodziny te  nie posiadają własnych samochodów.  

Spraw, aby na ich twarzach zagościła radość  i aby czuły  się bezpiecznie podczas dowozu na zajęcia. Nie pozwól aby nie miały tej szansy.

Liczy się dla nas każda nawet najdrobniejsza kwota!!!

Pomóc można poprzez stronę https://www.siepomaga.pl/autobus-dla-krok-za-krokiem-w-zamosciu

Wesprzeć SPDN "Krok za krokiem" można również poprzez stronę www.fanimani.pl

Robiąc zakupy w ponad 900 sklepach internetowych, część wartości Twoich zakupów trafia do wskazanej organizacji!

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
BUSOMAT PL
BUSOMAT PL 14.11.2017, 16:12
Jak by nie patrzeć autobus to najlepszy środek transportu

Pozostałe