Jubileusz płk. poż. w st. spocz. Mieczysława Skiby [FOTO]

  • 14.11.2017, 12:32 (aktualizacja 14.11.2017 12:45)
  • mł. bryg. Andrzej Szozda oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP
Jubileusz płk. poż. w st. spocz. Mieczysława Skiby [FOTO]
8 listopada br., płk poż. w st. spocz. Mieczysław Skiba obchodził 90 urodziny. Z tej okazji odbył się benefis poświęcony jubilatowi, na którym przedstawiony został życiorys nestora zamojskiego pożarnictwa.

Podczas uroczystości, jubilat przedstawił swoją karierę zawodową oraz wspomnienia z młodości. Uroczyste spotkanie było też okazją do promocji najnowszej książki jubilata "Nie wolno zatrzymywać się w marszu".

            Mieczysław Skiba w wydanej publikacji przywołuje ostatnie lata życia  pokazuje, że "Nie jest sztuką przeżycie długich lat, ale jest sztuka mieć w tych latach atrakcyjne i pożyteczne przeżycia, satysfakcję, że coś dobrego zrobiło się dla ojczyzny i dla ludzi". Receptą na długie lata jest bycie aktywnym - to jest nie zatrzymywanie się w marszu.

            W jubileuszu wzięło udział wiele znamienitych osób, władze samorządowe różnych szczebli, strażacy Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych oraz emeryci, przyjaciele i rodzina. Życzenia w imieniu funkcjonariuszy PSP złożył jubilatowi
st. bryg. Grzegorz Alinowski lubelski komendant wojewódzki PSP wraz z bryg. Jackiem Sobczyńskim, bryg. Andrzejem Mandziukiem, bryg. Mirosławem Michońskim i bryg. Wiesławem Krentem.           

mł. bryg. Andrzej Szozda oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe