Świąteczna zbiórka żywności w Zamościu

  • 5.12.2017, 19:36 (aktualizacja 05.12.2017 19:41)
  • materiał nadesłany
Świąteczna zbiórka żywności w Zamościu
Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Bank Żywności odbywała się w dniach 1-3 grudnia br. Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu włączyło się w Zbiórkę w dniach 1-2 grudnia br.

W akcję zaangażowanych było 41 osób w charakterze wolontariuszy w tym:

- pracownicy Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu,

- pracownicy Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu,

- wolontariusze z Zamojskiego Centrum Wolontariatu,

- młodzież z Liceum Plastycznego w Zamościu.

Ponadto w zbiórkę żywności włączyły się dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu oraz 8 więźniów z Zakładu Karnego w Zamościu, którzy pomagali przy załadunku, rozładunku zebranej żywności, a także w przygotowywaniu paczek. W piątek 1 grudnia oraz sobotę 2 grudnia br. zbierano żywność w 4 sklepach PSS i  1 sklepie Biedronka przy ul. Lwowskiej w Zamościu. W ciągu dwóch dni Świątecznej Zbiórki Żywności zebrano łącznie 556 kg. darów (m.in. żywność długoterminową, słodycze i środki czystości).

materiał nadesłany
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe