Tomaszów Lub.: Policjanci reanimowali mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie

  • 7.12.2017, 12:54
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Tomaszów Lub.: Policjanci reanimowali mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie
Dzięki szybkiej interwencji tomaszowskich policjantów, żyje 32-letni ob. Ukrainy. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej uratowali mężczyznę. Odcięli pętlę na jego szyi i przeprowadzili reanimację przywracając jego funkcje życiowe.

Wczoraj wieczorem, na stanowisko dowodzenia tomaszowskiej komendy zadzwoniła kobieta, z informacją, że widzi, jak na palcu PSP na bramce do piłki nożnej jakiś mężczyzna próbuje odebrać sobie życie. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zobaczyli już wiszącego na pasku mężczyznę.

Sierżant sztabowy Rafał Gardias uniósł 32-latka, natomiast starsza posterunkowa Aneta Brzykcy poluzowała pasek.  Następnie mundurowi położyli mężczyznę na ziemi.  

Kiedy okazało się, że puls u ratowanego jest niewyczuwalny, mundurowi natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wzywając jednocześnie karetkę pogotowia.

Funkcjonariusze przekazali 32-latka przybyłym na miejsce ratownikom medycznym, którzy zabrali niedoszłego samobójcę do szpitala.

Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów ob. Ukrainy żyje.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe