Werbkowice: „Przeleciał” przez chodnik i uderzył w drzewo

  • 27.12.2017, 13:32 (aktualizacja 27.12.2017 13:42)
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Werbkowice: „Przeleciał” przez chodnik i uderzył w drzewo
Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Werbkowice. Jak wynika z ustaleń 21-letni kierowca Audi na łuku jezdni wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 w miejscowości Werbkowice. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów 21-letni mieszkaniec gminy Trzeszczany kierując Audi na łuku jezdni prawdopodobnie wpadł w poślizg. Następnie zjechał na przeciwny pas ruchu po czym najechał na krawężnik co spowodowało, że „przeleciał” kilkanaście metrów przez chodnik w rejonie wyznaczonego przejścia dla pieszych po czym uderzył w drzewo, a następnie wjechał w ogrodzenie jednej w przydrożnych posesji.

   Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca Audi poruszał się z nadmierną prędkością. W związku z tym za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz poinformowali o sporządzeniu wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Hrubieszowie. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala, był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Łukasz
Łukasz 27.12.2017, 18:45
Za brak mózgu powinni dożywotnio idiocie odebrać prawo jazdy.

Pozostałe