Gm. Komarów - Osada: Narkotyki w domu 24-latka z gminy Komarów Osada

  • 10.01.2018, 16:35
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Gm. Komarów - Osada: Narkotyki w domu 24-latka z gminy Komarów Osada
24-latek z gminy Komarów Osada w swoim domu przechowywał ponad 70 porcji marihuany. Środki odurzające zostały ujawnione i zabezpieczone przez policjantów z Łabuń. Ich właściciel trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie substancji zabronionych odpowie przed sądem.

Policjanci z Posterunku w Łabuniach w gminie Komarów Osada w pomieszczeniach mieszkalnych zajmowanych przez 24-latka ujawnili i zabezpieczyli susz konopi indyjskich innych niż włókniste. Młody mężczyzna środki odurzające przechowywał na strychu w kartonowych pudełkach. Łącznie mundurowi zabezpieczyli marihuanę, z której można byłoby wykonać ponad 70 porcji narkotyków. 24-latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe