Pow. hrubieszowski: Za szybko i bez uprawnień spieszył się do pracy

  • 11.01.2018, 11:41 (aktualizacja 11.01.2018 11:48)
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Pow. hrubieszowski: Za szybko i bez uprawnień spieszył się do pracy
Policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali wczoraj 26-letniego kierowcę pojazdu marki Audi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość, a podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiada także uprawnień do kierowania. Kiedy funkcjonariusze go zatrzymali kierowca tłumaczył, że bardzo spieszy się do pracy. Teraz mężczyzna odpowie przed Sądem.

Wczoraj po godzinie 17:00 w miejscowości Moniatycze policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali kierowcę pojazdu marki Audi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h. Kierowca po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy oświadczył, że jechał szybko, bo spieszy się do pracy.

Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami oraz wymaganych dokumentów pojazdu. Kierujący oświadczył, że dowód rejestracyjny został mu odebrany kilka miesięcy temu. Nie widział w tym nic złego, że jeździ bez wymaganych uprawnień ponieważ uważa, że swoją jazdą nie stwarza żadnego zagrożenia.

Po wykonaniu czynności przez policjantów oraz po zabezpieczeniu pojazdu na parkingu strzeżonym funkcjonariusze poinformowali 26-letniego mieszkańca gminy Hrubieszów, że w związku z popełnionymi przez niego wykroczeniami zostanie sporządzony w tej sprawie wniosek o ukaranie do Sądu.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe