Krasnystaw: Policjant po służbie zatrzymał poszukiwaną 14-latkę

  • 11.01.2018, 11:51
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Krasnystaw: Policjant po służbie zatrzymał poszukiwaną 14-latkę
Wczoraj przed południem wychowawczyni placówki opiekuńczo-wychowawczej z Krasnegostawu zgłosiła zaginięcie wychowanki. Dziewczyna nie powróciła na noc. Wieczorem zauważył ją będący po służbie policjant. Zatrzymał 14-latkę, a będący w służbie mundurowi odwieźli ją do placówki.
Wczoraj około godziny 11:00 do komendy w Krasnymstawie zgłosiła się wychowawczyni placówki opiekuńczo-wychowawczej. Kobieta zawiadomiła o niepowrocie 14-letniej podopiecznej, która poprzedniego dnia nie wróciła na noc. Mundurowi wszczęli poszukiwania. Jeszcze tego samego dnia wieczorem na przedmieściach Krasnegostawu zauważył ją będący po służbie policjant zespołu patrolowo - interwencyjnego. Poszukiwana przebywała w towarzystwie młodego mężczyzny.
 
Gdy funkcjonariusz podszedł do nich to zaczęli uciekać w kierunku pobliskiego lasu. Po krótkim pościgu policjant zatrzymał 14-latkę i wezwał na miejsce patrol zmotoryzowany. Mundurowi przekazali 14-latkę opiekunom placówki opiekuńczo-wychowawczej.
www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe