Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 kwietnia 2024 05:49
Przeczytaj!

Ograć lidera – przed meczem ze Stalą

Przed drużyną Jacka Ziarkowskiego bardzo trudne spotkanie z liderem IV ligi. Do Zamościa w sobotę przyjedzie Stal Kraśnik, która w tym sezonie przegrała zaledwie jeden mecz. Przypominamy, że sobotnie wydarzenie odbędzie się jako impreza masowa. Aby wejść na stadion koniecznie będzie posiadanie ze sobą dokumentu z numerem PESEL.

Stal założona została w 1948 roku.  Do największych sukcesów klubu zalicza się: 1/16 finału Pucharu Polski w sezonie 1961/1962, mistrzostwo III ligi w sezonie 1960/1961. Od dłuższego czasu jeśli spojrzeć w jakich ligach występuje Stal, to drużyna z Kraśnika nie schodzi poniżej pewnego, solidnego poziomu. W ostatnim meczu ligowym Stal grała na wyjeździe z Kłosem Chełm. Kraśniczanie wygrali to spotkanie 1:0, a bramkę z rzutu karnego w 53 minucie zdobył Rafał Król. Zespół wystąpił w następującym składzie:

Ciołek – Gajewski, Pietroń, Orzeł, Lutsyk – Czelej (46′ Kędra), Matysiak, Król, Szewc (62′ Fornal) – Drozd, Maj

W ostatnim bezpośrednim spotkaniu pomiędzy Hetmanem, a Stalą padł wynik 3:1 dla kraśniczan. Jedyną bramkę dla zamościan pod koniec pierwszej połowy strzelił Łukasz Mietlicki. Trzy trafienia dla gospodarzy to robota Rafała Króla i Arkadiusza Maja (dwie bramki).

Początek spotkania ze Stalą, które odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 21.04 zostało zaplanowane na godzinę 16:00.  Arbitrem głównym tego spotkania będzie Michał Wasil. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Przypominamy, że mecz ze Stalą jest imprezą masową i z tego powodu aby wejść na stadion koniecznie jest posiadanie ze sobą dokumentu z numerem PESEL.