Zamość: Tragiczny wypadek z udziałem rowerzysty

  • 15.05.2018, 22:30
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Zamość: Tragiczny wypadek z udziałem rowerzysty
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Zamościu na ul. Sadowej. Rowerzysta po zderzeniu z oplem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety pomimo podjętej natychmiast akcji reanimacyjnej 61-letni mężczyzna zmarł.

Do wypadku doszło wczoraj po południu.  Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący oplem 80-latek z Zamościa nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu rowerem, który przejeżdżał przez przejazd dla rowerów. Jadący jednośladem 61-letni zamościanin z obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Niestety pomimo natychmiastowej pomocy medycznej mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł kilka godzin po zdarzeniu.

Policjanci zbadali trzeźwość kierującego oplem – był trzeźwy.   

Zamojska policja apeluje. Kierowco pamiętaj o zachowaniu szczególnej ostrożności, zwłaszcza w okolicach przejść dla pieszych oraz w miejscach, gdzie rowerzyści mogą swobodnie przejeżdżać przez wyznaczone przejazdy dla rowerów. Miejmy świadomość, że zderzenie rowerzysty z twardą karoseria pojazdu jest bardzo niebezpieczne oraz najczęściej powoduje skutki w postaci ciężkich obrażeń ciała. Zachowajmy więc na drogach czujność i uwagę.
 

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czaro
Czaro 17.05.2018, 21:23
Niech ku*wa starsi za kółko wsiadają... Przecież tacy ludzie maja dużo wolniejszą reakcje. To już nie te lata...

Pozostałe