Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 kwietnia 2024 08:42
Przeczytaj!

Cenne zwycięstwo Hetmana

Mimo, że to Lewart jako pierwszy wyszedł na prowadzenie to naszym zawodnikom udało się odnieść końcowe zwycięstwo. Bramki Rafała Kycko oraz Damian Otręby zapewniły Hetmanowi trzy punkty.

Autor: Foto. Tomek Tomczewski - Kronika Tygodnia

Jako pierwsi po zespołowej akcji na prowadzenie wyszli podopieczni Łukasza Mierzejewskiego. Rajd Bujaka lewym skrzydłem, mocna centra w nasze pole karne i Michał Zuber znalazł dogodną pozycję strzelecką i umieścił piłkę w bramce strzeżonej przez Skrzypka. W 15 minucie spotkania w polu karnym lubartowian faulowany był Michał Paluch i arbiter wskazał jedenasty metr. Do rzutu karnego podszedł Rafał Kycko i nie pomylił się. Mocnym, precyzyjnym strzałem pokonał Parzyszka. Mecz był bardzo zacięty i przed długi czas utrzymywał się wynik remisowy. W 80 minucie zamieszanie w polu karnym rywali wykorzystał Damian Otręba i mocnym strzałem z woleja pokonał bramkarza Lewartu czym zapewnił Biało-Zielono-Czerwonym trzy punkty.

Na Hetmana czeka teraz spotkanie derbowe. W najbliższą niedzielę zmierzą się oni w spotkaniu wyjazdowym z Ładą Biłgoraj.  Kibice organizują wyjazd na to spotkanie. Koszt wyjazdu to zaledwie 10 zł. Zbiórka o godzinie 12:00 pod stadionem przy Królowej Jadwigi 8.

Hetman Zamość 2 : 1 Lewart Lubartów

0:1 Michał Zuber 7 min.

1:1 Rafał Kycko 15 min. (rzut karny)

2:1 Damian Otręba 80 min.

Hetman: Skrzypek – Otręba (90’ Kuśmierz), Dudek, Świech, Daszkiewicz – Myśliwiecki, Kycko, Solecki, Bednara (60’ Luterek), Stefański (77’ Daszek) – Paluch.

Lewart: Parzyszek – Piasek, Ponurek (60′ Pokrywka), Turewicz, Marzęda – Majewski (83′ Michna), Bujak, D. Pikul, Adamczuk, Szkutnik (66′ Iskierka) – Zuber.

Żółte kartki: Michał Paluch, Jakub Bednara, Damian Otręba – Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk