Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 28 marca 2024 18:39
Przeczytaj!

Sukcesy zawodników "Agrosu" podczas Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów

W dniach 28.06-1.07.2018r. w Piekarach Śląskich odbył się Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów.

KS „AGROS” Zamość reprezentowała 1 zawodniczka oraz 4 zawodników: Justyna Sysło, Jakub Trytek, Maksymilian Dorn, Szymon Trytek i Dominik Joniec. Podopieczni trenera Andrzeja Gawła podczas zawodów pokazali wysoką formę uzyskując świetne wyniki.

W kat. 94 kg srebrny medal zdobył Szymon Trytek, który w 2-boju uzyskał wynik (111kg + 133kg) 244 kg. Brązowy medal zdobył startujący w kat. +105 kg Dominik Joniec, który w 2-boju uzyskał wynik (115kg + 150kg) 265 kg. Natomiast zawodnicy Jakub Trytek kat. 62 kg w 2-boju uzyskał (69kg + 90kg) 159 kg zajął 10 miejsce, a Maksymilian Dorn w kat. 77 kg w 2-boju uzyskał (82kg + 103kg) 185 kg i ostatecznie zajął 12 miejsce.

Justyna Sysło w kat.69 kg w 2-boju uzyskała (37kg + 54kg) 91kg i ostatecznie zajęła 9 miejsce.

Trenerowi Andrzejowi Gawłowi i zawodnikom gratulujemy osiągnięć i miejsc medalowych. Życzymy dalszych sukcesów.