Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 19:03
Przeczytaj!

Porażka Hetmana w pierwszym sparingu

Drużyna Hetmana przegrała pierwszy sparing podczas letniego okresu przygotowawczego z Sokołem Sieniawa 0:2. Jacek Ziarkowski dał szansę aż ośmiu testowanym zawodnikom.

Autor: KS HETMAN ZAMOŚĆ

Mimo braku stawki mecz obfitował w faule. W 25. minucie testowany zawodnik Hetmana znalazł się w sytuacji sam na sam, a bramkarz Sokoła wyszedł z bramki i nie trafiając w piłce sfaulował wślizgiem zawodnika zamościan. Sędzia bez wahania pokazał czerwoną kartkę, jednak zespół z Sieniawy po zmianie bramkarza wciąż grał w jedenastu. W drugiej połowie jeden z zawodników z zespołu gości po obejrzeniu drugiej żółtej kartki opuścił plac gry.

Obie bramki padły w drugiej połowie. Pierwszy raz piłka w siatce znalazła się w 65. minucie. Drugie trafienie Sokoła z rzutu karnego padło w doliczonym czasie gry.

Hetman Zamość – Sokół Sieniawa 0:2 (0:2)

Hetman: Wyłupek – Kanarek, Żmuda, Zawodnik testowany I, Skiba – Solecki, Kycko, Zawodnik testowany II, Zawodnik testowany III, Turczyn, Zawodnik testowany IV

Po przerwie na boisku pojawili się: Markowski, Miedźwiedź oraz czterech testowanych zawodników.