PILNIE POTRZEBNA KREW DLA MICHAŁKA !!! KAŻDY Z NAS MOŻE POMÓC!

  • 8.10.2018, 14:19
PILNIE POTRZEBNA KREW DLA MICHAŁKA !!! KAŻDY Z NAS MOŻE POMÓC!
Już w najbliższy poniedziałek tj. 15 października 2018 , pod budynkiem KWP w Lublinie przy ul. Narutowicza 73 w godzinach 9-13 zorganizowana zostanie zbiórka krwi dla 10 letniego Michałka syna naszej koleżanki , policjantki z KMP w Białej Podlaskiej. Gorąco zapraszamy Państwa do uczestnictwa w akcji. Nasz udział w zbiórce jest darem życia dla chłopca .

Jedna z naszych koleżanek - policjantka z Wydziału Kryminalnego KMP w Białej Podlaskiej, usłyszała straszną diagnozę na temat choroby jej 10-letniego syna Michała. Chłopiec ma aplazję szpiku kostnego, czyli jego szpik zupełnie przestał działać. Aby żyć Michał musi przejść przeszczep szpiku kostnego, wobec czego rozpoczęły się poszukiwania dawcy.

Michał żyje obecnie dzięki transfuzjom krwi, które odbywają się co drugi dzień. Aby pomóc Michałkowi potrzebne jest nasze wsparcie. Stąd też apel do policjantek i policjantów oraz pracowników Policji garnizonu lubelskiego o udział w zbiórce krwi. Z apelem o wsparcie kierujemy się także do zaprzyjaźnionych służb mundurowych naszego województwa. 

R.L.R.

www.lubelska.policja.gov.pl

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe