KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  • 29.11.2018, 11:24 (aktualizacja 29.11.2018 11:31)
 KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa po raz kolejny przyczyniła się do ukarania nieodpowiedzialnego kierowcy. Tomaszowscy policjanci skrupulatnie weryfikują każde zagrożenie naniesione przez obywateli na mapę. Podczas jednej z takich kontroli w miejscowości Nowy Przeorsk okazało się, że kierujący Volkswagenem znajduje się w stanie po użyciu alkoholu, a poza tym nie ma uprawnień do kierowania tym pojazdem.

Aktywna współpraca społeczeństwa i policji z wykorzystaniem Krajowej Mapy Zagrożeń skutkuje zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa w ich miejscach zamieszkania.  Po raz kolejny mapa okazała się „strzałem w dziesiątkę”. Wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Nowy Przeorsk funkcjonariusze z KPP Tomaszów Lubelski realizowali zadania związane z weryfikacją zagrożeń, które zostały zasygnalizowane przez społeczeństwo na Krajowej Mapie Zagrożeń. Podczas jednej z kontroli drogowych okazało się, że kierowca Volkswagena znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Ponadto 21-letni mieszkaniec gm. Jarczów nie posiada uprawnień do kierowania tym pojazdem. W związku z tym mężczyzna musiał zrezygnować z dalszej jazdy. Teraz za swoje czyny będzie odpowiadać przed sądem.

    To właśnie poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Z myślą o tym powstała Krajowa Mapa Zagrożeń.

M.R.

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe