Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 28 marca 2024 20:03
Przeczytaj!

Hetman na szczycie IV ligi

Zawodnicy Hetmana mają powód do dumy. W sobotę 10 czerwca pokonali Ładę Biłgoraj i tym samym znaleźli się na szczycie lubelskiej IV ligi.
Kliknij aby odtworzyć

Wreszcie "nasi" rozegrali dobry mecz. Pierwsza połowa, choć emocjonująca, minęła bezbramkowo. Goście z Biłgoraja skutecznie się bronili, ale w drugiej połowie meczu już nie dali rady tego dnia silniejszym od siebie piłkarzom Hetmana. Bramki posypały się jak z rękawa: W 57 minucie meczu gola strzelił Rafał Turczyn, a potem Damian Kupisz, nowy nabytek Hetmana, pokazał, co potrafi: w 71 minucie zmienił wynik meczu na 2:0, a w 88 minucie na 3:0. Goście nie mieli już wtedy szans na wygraną i choć do czasu sobotniego meczu stracili w rozgrywkach tylko cztery gole, tego dnia wrócili do Biłgoraja na tarczy.

Mecz zgromadził rekordową ilość kibiców. Stracie przyszło zobaczyć około 3000 osób. Niestety nie obyło się bez incydentów i interwencji służb porządkowych. Dwukrotnie z sektora gości na boisko poleciały race, jedna z nich poparzyła sędziego asystenta.

Kolejny mecz Hetmana odbędzie się 14 września. Będzie to pucharowe spotkanie z juniorami Tomasovii Tomaszów Lubelski.