FEN16 podbił wszystkie swoje rekordy – bardzo udana gala

  • 22.03.2017, 09:36
  • red.
FEN16 podbił wszystkie swoje rekordy – bardzo udana gala MATERIAŁ NADESŁANY
FEN16 to gala, która na pewno w pewien sposób przejdzie do historii, pokazując wszystkim, jak dobre walki można pokazywać w naszym kraju. Gala FEN16, to jak sama nazwa wskazuje, 16 konfrontacja sztuk walk, która pojawiła się w Polsce, tym razem w samej Stolicy naszego kraju, co pozwoliło gali osiągnąć optymalne warunki i odpowiednią liczbę gości na żywo, którzy pojawili się na gali.

Jak zwykle w walce wieczoru, mogliśmy oglądać elektryzujące zestawienie i spotkanie, którego tym razem bohaterem był Gabriel Silva (6-0, 2 KO, 1 SUB) który bez większego problemu pokonał w starciu Kamila Łebkowskiego (15-5, 8 KO, 2 SUB) na rzecz jednogłośnej opinii sędziów, którzy nie mieli wątpliwości co do siły i rozmachu Brazylijczyka.

 

Pomimo przegranej Polaka, mogliśmy oglądać w przeciągu całej gali masę świetnych spotkań, które obfitowały w wiele zwrotów akcji, a także świetne wyniki końcowe.

 

Świetnym punktem gali FEN są również jego sponsorzy, tacy jak LvBet.pl, którzy robią świetną różnicę w zakresie walk i potrafią pokazać się z na prawdę, bardzo dobrej strony, wśród wszystkich sponsorów gali. Idealnym punktem odniesienia są również partnerzy medialni, tacy jak ŁączyNasPasja.pl, którzy informowali na temat przebiegu gali FEN16, a także informowali o wszystkich ciekawostkach i elementach związanych właśnie z tą galą.

 

Na koniec dodamy, że szkoda, iż wielu Polaków przegrało swoje pojedynki na FEN. Pomimo wszystko, jest to jednak bardzo dobra rzecz do przemyśleń, na temat mocy Polskich zawodników, którzy dopiero pokazują się na większej arenie, przy udziale większej liczby osób.

 

FEN rozwija się i na pewno nas zaskoczy kolejnymi galami i kolejnymi kartami, które pokażą nam również wiele świetnych odniesień co do swojego przebiegu, tego możemy być pewni na 100%, inwestując swój czas w FEN17.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe