Gm. Adamów: 25-latek uprawiał konopie na strychu

  • 11.04.2018, 11:39
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Gm. Adamów: 25-latek uprawiał konopie na strychu
25-latek z gminy Adamów na strychu domu, w którym mieszkał uprawiał konopie inne niż włókniste. Wczoraj policjanci z zamojskiej komendy zlikwidowali nielegalną uprawę, zabezpieczając kilkanaście krzaków tej rośliny. Właściciel konopi został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mundurowi ustalają, czy poza posiadaniem i uprawą mężczyzna zajmował się również rozprowadzaniem narkotyków. Polskie prawo zabrania udzielania, uprawy oraz posiadania nawet niewielkiej ilości środków odurzających. Za naruszenie tych zakazów grozi kara pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z zamojskiego Wydziału Kryminalnego w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 25-letniego mieszkańca gminy Adamów ujawnili i zabezpieczyli 16 krzaków konopi innych niż włókniste. Nielegalne rośliny mężczyzna uprawiał na strychu domu w specjalnie przystosowanym do tego drewnianym boksie. Miejsce uprawy było specjalnie przystosowane do tego typu działalności. Boks posiadał zasilany elektrycznie, system grzewczo-wentylacyjny oraz izolację termiczną. Policjanci niewielkie ilości marihuany ujawnili również w pokoju zajmowanym przez 25-lataka.

Ujawnione rośliny oraz susz zostały zabezpieczone przez mundurowych, a ich właściciel zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj będą wykonywane dalsze czynności procesowe z jego udziałem, które pozwolą ustalić, czy poza posiadaniem i uprawą mężczyzna zajmował się również rozprowadzaniem narkotyków.

Polskie prawo zabrania udzielania, uprawy oraz posiadania nawet niewielkiej ilości środków odurzających. Za naruszenie tych zakazów grozi kara pozbawienia wolności.  

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Głos Rozsądku
Głos Rozsądku 11.04.2018, 13:17
Brawo policja kolejny niczemu i nikomu nie winny obywatel osadzony ;) podczas gdy w Holandii państwo bez ludzkiej krzywdy zarabia ,obywatele zadowoleni a Polska szczyci się ,że złapała młodego mężczyznę z uprawą na własny użytek...

Pozostałe