Gm. Werbkowice: Włamywacze w rękach policji

  • 11.05.2018, 00:40
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Gm. Werbkowice: Włamywacze w rękach policji
Hrubieszowscy kryminalni ustalili i zatrzymali czterech mieszkańców gminy Werbkowice, którzy odpowiedzą za kradzież z włamaniem do jednej z miejscowych posesji. Dwóch pełnoletnich sprawców przestępstwa usłyszało już zarzuty, natomiast dwóch nieletnich odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Łączna wartość strat to blisko 6 tys. zł. Policjanci odzyskali większość utraconego mienia.

Do zdarzenia doszło na początku maja bieżącego roku na terenie gminy Werbkowice. W jednym z mieszkań doszło do włamania.

Jak ustalili kryminalni sprawcy przestępstwa weszli do domu po uprzednim wyłamaniu okna, skąd skradli między innymi elektronarzędzia, cztery odtwarzacze samochodowe, głośniki, kamery. Łączna wartość strat to blisko 6 tys. zł.

Hrubieszowscy kryminalni ustalili, że sprawcami przestępstwa są czterej mieszkańcy gminy Werbkowice. Jak się okazało włamania dokonali 22 i 17 latek oraz ich dwaj nieletni kompani w wieku 13 i 11.

Policjanci odzyskali większość skradzionego mienia. Dwaj dorośli sprawcy włamania usłyszeli już zarzuty, natomiast ich nieletni kompani odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Za włamanie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe