Zamość: Poszukiwani - zatrzymani

  • 12.05.2018, 22:47
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Zamość: Poszukiwani - zatrzymani
Dwóch mężczyzn poszukiwanych sądowymi listami gończymi zostało zatrzymanych przez policjantów z Zamościa. Na swoim koncie mają włamanie oraz kradzieże. Zatrzymani trafili do zakładu karnego.

Wczoraj policjanci z zamojskiej komendy na terenie naszego  powiatu zatrzymali dwie osoby poszukiwane listami gończymi. Jeden z mężczyzn 31-latek z gminy Sitno od kilku miesięcy poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Zamościu. Policjanci zauważyli go na terenie Starego Miasta. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, skąd trafił do zakładu karnego. Na swoim koncie ma udział w  kradzieży z włamaniem. Najbliższy rok, bo tyle wynosi orzeczona kara pozbawienia wolności, spędzi w zakładzie karnym.

   Drugi mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na terenie gminy Miączyn. 49-latek poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim za niestawianie się do odbycia orzeczonej kary aresztu za dokonane kradzieże. Ponadto 49-latka poszukiwała również tomaszowska prokuratura celem ustalenia miejsca pobytu.  

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe