Biłgoraj: Ukradł rower i zastawił go w lombardzie

  • 16.05.2018, 13:06
  • www.lubelska.policja.gov.pl
Biłgoraj: Ukradł rower i zastawił go w lombardzie
24 latek z gminy Biłgoraj wczoraj w jednym z parków miejskich ukradł rower a następnie zastawił go w lombardzie. Kilkadziesiąt minut po kradzieży mężczyzna został zatrzymany przez biłgorajskich policjantów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 17:00 do policjantów patrolujących teren przyległy do parku miejskiego przy ul. Plac Wolności w Biłgoraju podszedł 16 letni mieszkaniec Biłgoraja, który powiedział mundurowym, że przed chwilą został skradziony mu rower. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwanie sprawcy kradzieży i po kilkudziesięciu minutach kilka ulic dalej zauważyli dwóch mężczyzn, którzy zostali rozpoznani przez poszkodowanego 16 latka. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do biłgorajskiej komendy. Jak ustalili policjanci byli to dwaj mieszkańcy gminy Biłgoraj w wieku 24 i 43 lat.

    Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że młodszy z mężczyzn dokonał kradzieży roweru, następnie zastawił go w jednym z biłgorajskich lombardów a pozyskane pieniądze przeznaczył na alkohol. Zarówno 24 lalek jak i jego 43 letni kompan znajdowali się w stanie nietrzeźwości. 24 letni sprawca kradzieży trafił do policyjnego aresztu. Policjanci sprawdzają jaką rolę w zdarzeniu odegrał 43 latek. Skradziony rower został odzyskany przez biłgorajskich policjantów i wróci do właściciela. Sprawca kradzieży stanie przed sądem. 24 latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

www.lubelska.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe