POSZUKIWANY NA PODSTAWIE ENA ZATRZYMANY

  • 8.11.2018, 13:16 (aktualizacja 08.11.2018 13:22)
  • Marek Madej
 POSZUKIWANY NA PODSTAWIE ENA ZATRZYMANY
Policjanci z Zamościa zatrzymali 53-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna poszukiwany był przez niemiecki wymiar sprawiedliwości za przestępstwa narkotykowe.

Wczoraj kryminalni z zamojskiej komendy na terenie Zamościa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. 53-latek z Zamościa poszukiwany był przez niemiecki wymiar sprawiedliwości. Na początku bieżącego roku na terenie Niemiec popełnił bowiem przestępstwo narkotykowe.

Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Następne zostanie doprowadzony przed oblicze prokuratora, a później trafi do sądu, gdzie zostaną podjęte decyzje w zakresie procedury ekstradycyjnej.

D.K-B.

http://www.lubelska.policja.gov.pl/

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe