TRAGICZNY POŻAR DOMU

  • 8.11.2018, 13:52 (aktualizacja 08.11.2018 14:06)
  • Marek Madej
 TRAGICZNY POŻAR DOMU
Dziś w nocy miał miejsce pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Łaszczów. W trakcie akcji gaśniczej ujawnione zostały zwłoki 87- letniej kobiety. Ustalane są przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Dzisiaj około godz. 2:00 w Łaszczowie, powiat tomaszowski doszło do pożaru budynku mieszkalnego, w którym mieszkała 87-letnia kobieta. Z nieznanych przyczyn doszło do pożaru, w wyniku, którego spaleniu uległo wnętrze budynku oraz dach domu. Podczas prowadzenia akcji ratowniczo- gaśniczej funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej odnaleźli zwęglone zwłoki kobiety. Jak się okazało była to właścicielka budynku, która samotnie tam zamieszkiwała.

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

A.P .

www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe