[VIDEO] Projekt "Progress Generators" organizowany przez Sto­wa­rzy­sze­nie "HEureka Generator"

  • 08.12.2017, 21:31
  • red.
heureka_andrzej_smyk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Projekt "Progress Generators" został stworzony przez europejskie organizacje pozarządowe, które chcą wymienić się doświadczeniami związanymi z tworzeniem i działaniem organizacji pozarządowej na wielu poziomach. Pozwala to wzmocnić organizacje, dzięki czemu będą one mogły realizować swoje misje profesjonalnie i efektywnie.

Podczas spotkań poruszane są tematy: Jak pracować razem, odpowiedzialność w organizacji; Jak zbudować dobry zespół; Jak pozyskać i zatrzymać wolontariusza; Jak stworzyć udane lokalne partnerstwo; Jak trafnie badać potrzeby społeczności lokalnej; Na czym opiera się udana współpraca międzynarodowa; Jak tworzyć projekty międzynarodowe ; Jak powinna działać międzynarodowa sieć partnerska.

W ramach spotkania w Polsce, 7 grudnia w II LO im. C. Norwida w Krasnymstawie Prezesi i członkowie zagranicznych organizacji partnerskich spotkali się z młodzieżą by opowiedzieć im, co daje bycie aktywnym w swojej społeczności oraz jak młodzież może angażować się przy tworzeniu projektów międzynarodowych w ramach programu Erasmus+.

Uczestnicy wzięli udział również w wizycie studyjnej w Zamościu gdzie poznali dobre praktyki pracy z młodzieżą organizacji pozarządowych i ich sukcesy. Zwiedzili też zamojską starówkę wspólnie ze stowarzyszeniem ‘Zamość 1920’.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe