Podwójny konkurs

  • 23.03.2016, 17:18
  • red.
podwojny_konkurs.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
18 marca w szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w ramach Dnia Otwartego odbył się Festiwal Piosenki Wojskowej połączony z Konkursem Fryzjerskim.

W części festiwalowej zatytułowanej „Z młodej piersi się wyrwało” swoje umiejętności wokalne zaprezentowali uczniowie z zamojskich gimnazjów i z całego regionu. Uczestnicy przygotowali po dwie piosenki o tematyce wojskowej. W części fryzjerskiej wystąpiły uczennice ZDZ z całego województwa. Najlepsze fryzjerki i utalentowani wokaliści zostali nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami i dyplomami.

Całość imprezy uświetnił występ Nieetatowej Orkiestry Wojskowej. Wyjątkowe zainteresowanie wzbudził pokaz sztuk walki.

W Konkursie Piosenki Wojskowej wygrał duet Zuzanna Tadeusz i Mateusz Antonow z Zespołu Szkół nr 5 w Zamościu oraz Kinga Skiba z Publicznego Gimnazjum w Średnim Dużym. W konkursie fryzjerskim pierwsze miejsce zajęła Paulina Rwaczew, której modelką była Paulina Anduła z Technikum ZDZ w Białej Podlaskiej.

Gratulujemy wygranym.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe