Festiwal Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie

  • 28.07.2017, 14:03
  • red.
festiwal_stolica_jezyka_polskiego.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sali Consulatus zamojskiego Ratusza odbyła się konferencja prasowa poświęcona tegorocznej edycji Festiwalu Stolica Języka Polskiego.

Na konferencję zaprosił Piotr Duda, Pomysłodawca i Producent Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie oraz Andrzej Wnuk, Prezydent Zamościa.

 

Festiwal Stolica Języka Polskiego Szczebrzeszyn 2017 odbędzie się w dniach od 6 do 12 sierpnia 2017 r.
Hasłem trzeciej edycji Festiwalu Stolica Języka Polskiego będzie „CAŁA NADZIEJA W LITERATURZE”, a patronami Festiwalu w 2017 roku będą WISŁAWA SZYMBORSKA i KORNEL FILIPOWICZ.

 

Wybór patronów jest zainspirowany ich wieloletnią, bogatą korespondencją wydaną w 2016 r. w książce pt. „Najlepiej w życiu ma Twój kot”. Jest ona przyczynkiem do stworzenia programu mówiącego o międzyludzkiej komunikacji i pochyleniem się nad jej obecną kondycją, kształtem oraz współczesnymi zmianami w sposobie i formach jej prowadzenia.

Szczegółowy program festiwalu znajduje się na stronie www.stolicajezykapolskiego.pl

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe