I Regaty Żeglarskie o puchar Wójta Gminy Nielisz

  • 31.07.2017, 16:37
  • red.
i_regaty_zeglarskie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W miniony weekend w Nieliszu odbywały się I Regaty Żeglarskie o puchar Wójta Gminy Nielisz. Regaty połączone były z Festiwalem Turystycznym.

W programie I Regat Żeglarskich o puchar Wójta Gminy Nielisz połączonych z Festiwalem Turystycznym znalazły się prezentacje stoisk promocyjnych, na których gminy, miasta czy indywidualni przedsiębiorcy mogli promować swoje produkty i usługi. Jedną z głównych atrakcji były także pierwsze w historii powiatu zamojskiego regaty żeglarskie, które cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Odbyły się prelekcje i sympozja dotyczące ruchu turystycznego przygotowano także bogaty program artystyczny.

 

Ideą festiwalu jest promocja regionów uczestniczących w festiwalu, zwiększenie popularności Zamojszczyzny, budowanie kreatywności w eksponowaniu i promowaniu turystyki w Polsce, promocja walorów krajobrazowych Roztocza, stworzenie cyklicznej imprezy plenerowej będącej atrakcją dla turystów, integracja delegacji samorządowych oraz wymiana doświadczeń, promocja polskiego modelu gościnności, promocja Polskich walorów krajobrazowych, atrakcji turystycznych oraz produktów regionalnych.

 

Regaty zakończyły się uhonorowaniem najlepszych zawodników. Wręczono także nagrody za najciekawsze stoiska promocyjne. Podczas imprezy odbyły się Wybory Miss Lata w Nieliszu 2017.

Gwiazdą wieczoru był zespół Exaited.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe