Wyścig Kolarski

  • 21.08.2017, 16:38 (aktualizacja 21.08.2017, 16:45)
  • Piotr Marek
rajd_kolarski_nielisz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wyścig Kolarski im. Feliksy Poździk 20 sierpnia odbył się wyścig kolarski wokół "Zalewu Nielisz" zakończony imprezą na wyspie

Memoriał im. Feliksy Poździk w kolarstwie szosowym miał na celu uświetnienie pamięci organizatorki i pierwszej kierowniczki Gminnej Biblioteki Publicznej w Sułowie. Trasa wyścigu biegła wokół zbiornika wodnego w Nieliszu.

Wyścig skierowany był do zawodowców, lecz każdy mógł spróbować swoich sił w wyścigu dla amatorów, na dystansie 44 km.

Na mecie "Wyspa Kulików" odbyła się także Biesiada "Pożegnanie Lata" dla uczestników i przybyłych gości, turystów, mieszkańców gminy Sułów, Nielisz i całego roztocza.
A w programie znalazło się wiele atrakcji między innymi Wybory Miss Wyspy Kulików, występy muzyczne we włoskich rytmach "Marika", występ zespołu "DEEP" dyskoteka z "Sonic Grupa Muzyczna".


Organizatorami imprezy byli: Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksy Poździk w Sułowie, Wójt Gminy Sułów, Wójt Gminy Nielisz, Klub Sportowy „Agros” Zamość, Okręgowy Związek Kolarski w Lublinie.

Piotr Marek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe