Polityka senioralna - FILM

  • 18.09.2017, 18:29
  • red.
konferencja_senior_wigor.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Poseł Sławomir Zawiślak zwołał konferencję prasową podczas której uczestnicy przedstawią podejmowane przez Rząd i Parlament inicjatywy na rzecz osób starszych oraz działania na szczeblu regionalnym.

W konferencji udział wzięli Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbieta Bojanowska, Wiceprzewodniczący Komisji Polityki Senioralnej - Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak oraz Wojewoda Lubelski – Przemysław Czarnek. 

Podczas konferencji rozmawiano m.in. o celach i efektach rządowego programu "Senior - WIGOR".

Celem Programu „Senior-WIGOR” jest wsparcie seniorów poprzez dofinansowanie działań jednostek samorządu terytorialnego w rozwoju na ich terenie sieci Dziennych Domów „Senior-WIGOR”. Ich działalność bieżąca polega na realizacji podstawowych usług mających na celu udzielanie pomocy w czynnościach dnia codziennego, na zapewnieniu minimum jednego posiłku, w szczególności gorącego, oraz innych usług wspomagających, dostosowanych do potrzeb seniorów.

Szczegóły w materiale VIDEO

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe