Spotkanie autorskie z Jarosławem Siekiem

  • 19.09.2017, 17:16
  • materiał nadesłany
Spotkanie autorskie z Jarosławem Siekiem zdjęcie nadesłane
19 września 2017 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu odbyło się spotkanie z Jarosławem Siekiem – pisarzem, scenarzystą, autorem ponad 30 książek dla dzieci. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Zamościu.

Autor rozpoczął spotkanie od pytania czy dzieci mają marzenia oraz czy wiedzą kim chcieliby zostać w przyszłości. Następnie opowiedział o tym jak został pisarzem, ile ma przyjemności z bycia nim i jak powstaje książka.

W trakcie spotkania pan Jarosław Siek przybliżył uczniom swoją twórczość, cytując fragmenty książek i pokazując animacje bajek. Następnie uczniowie zadawali autorowi liczne pytania dotyczące zarówno jego twórczości literackiej jak i życia osobistego autora.

Wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość zakupu książek pana Jarosława Sieka i otrzymania autografu autora.

Spotkanie autorskie zostało zorganizowane przez grupę nieformalną Animatorzy Zmiany we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Zamościu w ramach projektu OBLICZA ROZTOCZA dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe