Austriacki Czarny Krzyż wraz z Muzeum Zamojskim zrealizują projekt badawczy

  • 01.10.2017, 16:04
  • red.
konsul_austrii_w_zamosciu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do Zamościa przyjechali przedstawiciele Austriackiego Czarnego Krzyża a także Konsul Honorowy Austrii w Lublinie – Piotr Majchrzak.

Spotkanie przedstawicieli Czarnego Krzyża z przedstawicielami zamojskiego oddziału Towarzystwa Polsko Austriackiego (TPA) przy Muzeum Zamojskim, miało na celu omówienie współpracy przy projekcie naukowym poświęconym pochówkom żołnierzy wojsk armii austro- węgierskich z okresu I wojny światowej na południowo - wschodniej.

W celu współpracy omówione zostały koszty i sposoby finansowania, określenie źródeł naukowej kwerendy i pozyskanie z nich informacji.

To już nie pierwszy raz kiedy Czarny Krzyż bierze udział przy podobnych projektach. Przedstawiciele Czarnego Krzyża merytorycznie i finansowo wspierają takie akcje na Lubelszczyźnie i w innych regionach kraju.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe